Hakkımızda

2018 yılında İstanbul‘da kurulmuş olan Zet Yazılım,  bir çok firmaya hizmet sağlamış bulunmakla beraber profesyonel bir ekiple birlikte firmasını her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yürütmüştür.

İstanbul‘da kurulan firmamız güvenilirliği esas alan, sahip olduğu kalite standartlarıyla alanında güçlü bir firma olarak konumlanarak, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyerek büyüme vizyonuna sahiptir.

İstanbul‘da kurulan Yazılım firmamız ilk günden bu yana ilk hedefi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sağlamaktadır.

İstanbul‘daki Firmamız olan Zet Yazılım Her müşterisinin işini titizli ve düzenli bir şekilde sağlayarak verilen süre içerisinde müşterisine sorunsuz bir şekilde teslim ediyor.

İstanbul‘da Kurulduğundan bu yana Zet Yazılım olarak profesyonel ekibimiz ile sizlere istanbul başta olmak üzere tüm ülkelerde yaratıcı ve üretken fikirlerimizi sunarak internet sektöründe diğer sektörlerden sizleri daha üstün tutuyoruz.

İstanbul Çevresinde Satış öncesi ve sonrası kaliteli bir hizmet anlayışıyla her şekilde size yardımcı olan uzman ekibimizle ile hızlı çözümlere imza atacağız.

 

İşinizi nasıl mı büyütüyoruz ?

Hızlı Teslimat

Kaliteli Sonuç

Uygun Fiyat

Müşteri Odaklı Yaratıcı Çözümler

Misyonumuz
İstanbul‘da Kurulan Zet Yazılım, sanal ve dijital dünyada müşterilerine tasarım ve yazılım alanında; web hizmetleri, yazılım hizmetleri ve dijital hizmetler sunarak bu bağlamda müşterilerini başıraya ulaştırmayı , markalarını iyileştirmeyi hedeflemektedir.
Vizyonumuz
İstanbul‘da Kurulduğundan bu yana Zet Yazılım olarak vizyonumuz; güncel teknoloji ve gelişmeleri yakından takip etmekle birlikte, üretici fikirleriyle internet ve bilişim sektöründe öncü konuma gelmeyi kendine amaç edinmiştir.