Web Tasarım

Web Tasarım Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım Yaptırmak yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz? sorusu sık sık sorulmaktadır. Daha önceden web sitesi hizmeti almış bireyler veya firmalar ile görüştüğümüzde büyük problemler yaşadıklarını gözlemlemekteyiz. Web sitesi yaptırmak için önceden ücretini peşin olarak ödemiş ancak web sitesini teslim alamamış, kalitesiz ürünler ortaya çıkarılmış, belli bir süre web sitesinin aktif olup daha sonra hiç ulaşılamayan örnekler maalesef çok sayıda. Peki bunun nedeni nedir?

⦁ Çok uygun fiyatlı web tasarım hizmeti talep etmek

Her emeğin olduğu gibi web tasarım hizmetinin de bir değeri vardır. Bir sanat olarak değerlendirilebilir. Çünkü ortaya çıkan her tasarım birer eserdir. Bu çalışmaları yapan kişilere sanatçı diyemez miyiz? Bu nedenle web tasarım hizmetlerinin sabit bir fiyatı yoktur. İhtiyaçlarınıza göre analiz yapılarak bir ücret talep edilmektedir. Ancak bir web sitesi yaptırmak istiyorum dediğinizde size şu kadar fiyata yaparız diyen bir kişi bunu nasıl söylüyor? İşte en büyük farkı buradan görebilirsiniz. Eğer bir iş yapıyorsak sonucunda güzel geri dönüşler almak için yapmalıyız. Yapmak için yapılan her işin ömrü uzun olmayacaktır.

Zet Yazılım tüm ihtiyaçlarınızı analiz ederek sizlere profesyonel bir teklif sunar ve karşılaşabileceğiniz olumlu olumsuz tüm seçenekleri sizlerle açık açık konuşur.

⦁ Kurumsal firmalardan hizmet almamak

Web Tasarım İlanları

Bu tarz ilanlara bazen bir manavda bile karşılaşmak mümkün. “499₺ Web Tasarım Yapılır” gibi A4 kağıdına çıktılar görebilirsiniz. Ancak faturasız, bireysel yapılan hizmetlerde yaptırdığınız kişileri bir daha bulamamanız ve istediğiniz zaman ulaşamamanız maalesef görülen genel sonuçlardan biridir.

Zet Yazılım alanında profesyonel ekibi ile kurumsal olarak hizmet vermektedir. Referanslarımız ve memnuniyet oranlarımız buna en güzel örnektir.

⦁ Tam olarak donanımsız kişilerden hizmet almak

Siteleri yaptırırken bazı kişiler sizlere arama motorlarında yükselmeniz için bazı işlemler yapacaklarını söyler. Ancak bu çalışmalar bazen abartılabilir. Örneğin bir kelimenin birden fazla geçmesi belki yarar yerine zarara sebep olabilecektir ancak bu kişiler ince ayrıntıların farkında değildir. Bu bilinmeyen ince ayrıntılar sizleri geri dönüşü olmayan problemlere götürebilir. Arama motorlarında silinebilir ve alan adınızı kaybedebilirsiniz.

Zet Yazılım alanının en iyilerinden, özenle seçilmiş bir ekipten oluşmaktadır.

Bizlere bu konuda gözünüz arkada kalmadan güvenebilirsiniz.