E-ticaret Sitesi

E-TİCARET SİTESİ HİZMETİ

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

Sorusunun yanıtı internette en çok araştırılan konulardan biridir. E- ticaret, tüketicilerin herhangi bir ürün ya da hizmeti farklı ödeme yöntemleri ile internet sitesi üzerinden sipariş vermesini sağlayan bir alışveriş yöntemidir. E-ticaret sitesi kurmak isteyen girişimciler öncelikle şirket açılışı yapmak durumundadır. Şirket açılışı yapmadan önce e- ticaret sitenizi yaptırmanız mümkündür.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise satışa başlamadan ve siteyi yayına almadan önce şirketinizi açmanız şarttır. E-ticaret sitesi kurulumunda ilk adım nasıl bir altyapı kullanacağınızın seçimini yapmanızdır. Site tasarımı için üç farklı altyapı seçeneğiniz bulunur. E- ticaret altyapı paketleri, açık kaynaklı yazılımlar, ajansların size özel kodlama ile yaptığı yazılım seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Arka planda birçok detayla uğraşmak istemiyorsanız, e- ticaret altyapı paketleri daha doğru bir tercih olur. E- ticaret altyapı paketleri hakkında firmamızla iletişime geçebilir verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Erp firmaların çoğunun e-ticaret altyapısı kullandığı halde eksik olduğu bir konudur.

E-Ticaret Altyapı Paketlerinin Avantajları

E-ticaret Sitesi, E- ticaret altyapı paketlerinin avantajları diğer seçeneklere göre daha fazladır. Eğer altyapı ve teknik bilginiz yoksa, ve teknik konularla ilgilenmek istemiyorsanız, kolay bir biçimde e- ticaret sitenizi kolaylıkla kurabilmenizi sağlar. Bütün enerjinizi işinizi geliştirmeye yönlendirebilirsiniz. E-ticaret Sitesi paketleri sayesinde hazır şablonlar üzerinden istediğiniz tasarımı hemen yaptırabileceğiniz gibi, kendi işinize özel tasarımları da bu paketleri seçtiğinizde yaptırma olanağınız bulunmaktadır. E- ticaret paketleri içinde birçok özellik bulundurur. Bu da tek bir ücretle paket kapsamında birçok özelliği satın almanızı sağlar. Yüksek maliyet sorunundan da kurtulmuş olursunuz.

E-Ticaret Sitesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

E- ticaret paketi satın almak isteyenler e- ticaret paketi seçerken nelere dikkat edilmeli? Konusunu araştırmaya devam ediyor. Paket, farklı tasarım çözümlerinin yanı sıra düzenleme seçenekleri de bulunur. E- ticaret paketleri SEO uyumluluğu ve faklı ödeme yöntemleri sunar. Sosyal medya entegrasyonlarının olmasının yanı sıra e- ticaret paketi ürün ve envanter yönetimini yapabilmesi gerekir. E- ticaret paketinde kargo yönetimi ve müşteri destek hizmeti sağlaması gerekir. E-posta ve blog yönetim sistemlerinin olmasına ek olarak e- ticaret paketlerinde raporlama seçenekleri de bulunmalıdır. E- ticaret sitenizi kurmak için paketlerimizi inceleyip firmamızı arayabilirsiniz.

Sosyal Medyalarımız

ZET YAZILIM

E-TİCARET

Müşterilerinizin kolay bir şekilde alışveriş yapabileceği bir altyapı sunuyoruz.

ZET YAZILIM

YÖNETİM PANELLİ

Siparişlerize kolay erişebileceğiniz yönetim paneli sunuyoruz.

ZET YAZILIM

SEO UYUMLU

Müşterilerinizin web sitesine erişebileceği Seo çalışması sağlıyoruz.

ZET YAZILIM

TEKNİK DESTEK

Sitenizdeki oluşabilecek sorunlar ile ilgili ekibimizle destek sağlıyoruz.